Početna aktuelnosti Članovi KK “Šotokan” Živinice osvojili 9 medalja na međunarodnom turniru u Zvorniku

1221
0

U subotu 26. oktobra takmičari Karate kluba ,,ŠOTOKAN,, nastupali su na Međunarodnom takmičenju u Zvorniku u organizaciji Karate kluba ,,SENSEI,,   u  uzrasnim kategorijama djeca od 6 do 13 godina, kadeti, juniori i  U 21 (mlađi seniori) kate i borbe pojedinačno  i ekipno. Na ovom takmičenju učešće je uzelo  386 takmičara iz Bosne i Hercegovine,Srbije i Crne gore.Ukupno su nastupila  32 kluba .

Za Karate klub ,,Šotokan,,  nastupila su 10 takmičara u pojedinačnim  kategorijama  u borbama i katama. Naši takmičari su ostvarili dobar rezultat osvojivši:

– 3 zlatne,2 srebrene i 4 bronzane  medalje.

12.11.2019.Međunarodno takmičenje u Tuzli u organizaciji KBS WINER

Takmičari K.K. ,,ŠOTOKAN,,  Živinice nastavljaju sa pripremama za takmičenja koja su pred nama,nadamo se da će naši takmičari nastaviti sa dobrim rezultatima .Zahvaljujemo se ovim putem  podršci  roditelja naših članova i našem sponzoru ,,ATRIJUS PROJEKT,, .