Početna aktuelnosti Nova pobjeda OKI Živinice

Nova pobjeda OKI Živinice

535
0
Odbojkaški klub invalida je proteklog vikenda u okviru IX kola Druge lige BiH ugostio ekipu SID (sportsko invalidsko druptvo) Igman-Hadžići.
Utakmicu su bolje otvorili naši odbojkaši i tokom cijelog prvog seta nisu ispuštali vodatvo, i osvajaju prvi set 25:16.
U drugi set naši igrači su ušli dosta opuštenije što gosti koriste i osvajaju drugi set rezultatom 16:25.
I tokom trećeg seta naši igrači nisu uspjeli preokrenuti u svoju korist i gube rezultatom 16:25.
U trećem setu naši igrači uspijevaju uspostaviti svoju igru što rezultira i osvajanjem seta rezultatom 25:21.
Pri rezultatu 2:2 u setovima utakmica odlazi u taj breik.
Obje ekipe su pokazale veliku požrtvovanost i borbenost, što je rezultiralo velikom neizvijesnošću do samog kraja.
Do kraja se igralo poen za poen međutim naši igrači su imali više snage i dobivaju taj breik rezultatom 19:17.
Na kraju utakmice rezultat je glasio 3:2 za ekipu iz Živinica.
Rezultat po setovima je glasio:
I set 25:16
II set 16:25
III set 16:25
IV set 25:21
V set 19:17
Iduće X kolo ujedno i posljednje u sezoni 2021/22 naši igrači odu na gostovanje ekipi SKISO Sloga – Gornji Vakuf.