Početna aktuelnosti OKI Breza-OKI Živinice 3:1

OKI Breza-OKI Živinice 3:1

980
0

Odbojkaški klub invalida Živinice je u nedjelju (27.10) odigrao utakmicu IV kola Druge lige BiH. Naš klub je bio na gostovanju kod ekipe OKI “Breza” – Breza. Tokom utakmice naši momci su pokazali borbenost na terenu te su u prvom setu uspjeli pobijediti rezultatom 16:25. Poslije izgubljenog prvog seta domaćini su se razigrali i nisu dopustili da naši igrači naprave bilo šta do kraja utakmice. Rezultat je na kraju glasio 3:1 u korist domać eekipe iz Breze.

Rezultat po setovima je glasio:

I set       16 : 25

II set      25 : 17

III set     25 : 15

IV set     25 : 20

Iduće V kolo naš imomci dočekuju ekipu OKI “Čelić” – Čelić. Utkmica se igra u Sali MSŠ Živinice 02.11 (subota) sa početkom u 12:00h.

Zahvaljujemo se našim sponzorima, gradonačelniku Samiru Kamenjakoviću, predsjedavajućem gradskog vijeća Nailu Jusiću, kompaniji Bauerfeind I svima koji pomažu rad našeg kluba.