Početna aktuelnosti OKI Živinice poražen od OKI Čelić

OKI Živinice poražen od OKI Čelić

815
0

Odbojkaški klub invalida Živinice je u nedjelju (03.11) odigrao utakmicu V kola Druge lige BiH.

Živinički klub ugostio je  ekipu OKI “Čelić” – Čelić. Utakmica je obilovala borbenošću i jedne i druge ekipe.

Nakon izgubljenog prvog seta rezultatom 19:25 odbojkaši Živinica su u drugi set ušli dosta ozbiljnije te pobijedili rezultatom 25:23 I izjednačili rezultat u setovima.

Treći set su gosti pobijedili rezultatom 23:25, dok je tokom četvrtog seta ekipa OKI Živinice bila uspješnija I pobijedila rezultatom 25:23 što je utakmicu odvelo u peti odlučujući set.

Peti set je također bio dosta izjednačen ali na kraju više sreće je imala gostujuća ekipa I pobijedila rezultatom 12:15.

Rezultat na kraju utakmice je glasio 2:3 za ekipu iz Čelića.

Sledeće VI kolo OKI Živinice ide  na gostovanje kod ekipe SKISO (sportski klub invalida sjedeće odbojke) “ Sloga” – Gornji Vakuf.