Početna aktuelnosti OKI Živinice slavio treću pobjedu na otvaranju nove sezone

OKI Živinice slavio treću pobjedu na otvaranju nove sezone

522
0

U vikendu iz nas odigrane su utakmice III kola Druge lige Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci.

Odbojkaši OKI Živinice ugostili su ekipu OKI Bužim.

Tokom prvog seta igrači obje ekipe su pružili veoma dobru igru. Cijeli set je bio izjednačen da bi na kraju naši igrači uspjeli osvojiti par vezanih poena i prvi set rezultatom 28:26.

U drugom setu igrači odbojkaškog kluba invalida Živinice pokazali su dosta bolju igru od gostiju i osvajaju drugi set rezultatom 25:13. Tokom trećeg seta gosti su pružili veći i bolji otpor nego u drugom setu ali ipak nedovoljno da ga osvoje. Igrači Živinica u drugoj polovini seta preuzimaju inicijativu i osvajaju set rezultatom 25:18.

Ovo je za odbojkaški klub invalida Živinice bila već treća pobjeda iz isto toliko utakmica te zauzimaju prvo mjesto na tabeli Druge lige BiH sa osvojenih 9 bodova.

U narednom četvrtom kolu Druge lige BiH odbojkaški klub invalida Živinice gostuje u Hadžićima.