Početna aktuelnosti Slaven poražen na domaćem terenu!

Slaven poražen na domaćem terenu!

1581
0

Utakmica između NK Slaven i FK Velež završila je rezultatom 2:3 i to u posljednjim minutama meča, kada je za pobjedu Veleža u 89-toj minuti kapiten Zvonić postigao pogodak.

Dva pogodka za Slaven postigao je sjajni Mirnes Salihović u 57. i 86.minuti, ali to nije bilo dovoljno da bodovi ostanu u Živinicama.

Utakmica je odigrana u okviru 7.kola Prve lige FBiH

Šef stručnog štaba Slavena ističe da u narednom meču sa Gradinom neće doći do nekih većih promjena kada je u pitanju taktika i igrački kadar.

Do kraja sezone očekivanja su da se pokupe golovi u gostima i zadrži pozicija na tabeli.

U ostalim susretima postignuti su slijedeći rezultati:Zvijezda-Metalleghe 3:1, Igman-Bosna 3:0, Goražde-Bratstvo 1:0, Rudar-TOŠK 3:2, Vitez-Čapljina 0:0, orašje-jedinstvo 2:0 i Olimpik-Travnik igraju u nedjelju, 23.septembra.

Na tabeli i dalje vodi Velež sa 17 bodova, slijede Orašje 15, Zvijezda 14 itd, dok je Slaven sa 6 bodova na 12.mjestu prvenstvene tabele.

Neposredno prije početka utakmice NK Slaven je dodijelio priznanje zamjeniku predsjedavajućeg OV Živinice  za doprinos u razvoju sporta Denijalu Tulumoviću.