Početna aktuelnosti Slaven savladao ekipu Visočke Bosne!

Slaven savladao ekipu Visočke Bosne!

1340
0

Danas su igrane utakmice 3.kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine. Slaven je na domaćem terenu ugostio ekipu Bosne iz Visokog.

Prvo poluvrijeme je završeno bez pogodaka da bi golom Mirnesa Salihovića u posljednjoj minuti susreta Slaven došao u vodstvo.

Treba napomenuti da je Slaven posljednje minute utakmice igrao bez dva igrača, jedan je dobio crveni karton dok je drugi zadobio povredu, znači sa dva igrača manje naši moci su uspjeli ostvariti pobjedu.

U dosadašnjem toku takmičenja Prve lige FBiH Slaven je ostvario dvije pojede u utakmici prvog kola protiv ekipe Novog Travnika i današnja pobjeda nad ekipom Bosna Visoko.

U ostalim susretima postignuti su slijedeći rezultati: Jedinstvo-Velež 1:3, Igman-Zvijezda 0:0,Vitez-Metalleghe 0:0, Orašje- Novi Travnik 1:0, Goražde – Olimpik /prekid utakmice/ i Rudar-Bratstvo 4:1.

Nakon trećeg kola na čelu tabele i dalje je bez poraza ekipa Veleža (9 bodova), slijede Zvijezda sa 7 i Slaven sa 6 bodova.