Početna aktuelnosti Djevojke Fortune ponovo u premijer ligi BiH!

Djevojke Fortune ponovo u premijer ligi BiH!

670
0

Ekipa ŽFK „Fortuna“ Živinice ostvarila je nabolje rezultate u Prvoj ženskoj nogometnoj ligi Federacije BiH grupa “Sjever”. I kao takva dobila mogućnost da se takmiči za veći rang takmičenja.

Na stadionu Olimpika u Sarajevu odigrana utakmica za plasman u Premijer ligu BiH u nogometu za žene, između Fortune Živinice i Sane Sanski Most.

ŽFK Fortuna Živinice je savladala ŽNK Sanu iz Sanskog Mosta rezultatom 1:0, a pobjedonosni gol postignut je u 20.minuti prvog poluvremena.

Djevojke su pehaar i medalju ponovo donijele u naš grad.

Fortuna je svojom igrom dokazala da su spremne boriti se rame uz rame sa najboljim ženskim nogometnim ekipama.

Iako su jake ekipe u Premijer ligi Fortuna će dati maksimum da ostvari što bolje rezultate kaže predsjednik UO.

Pobjedonosni gol postignut je u 20.minuti prvog poluvremena.Jedini gol postigla je jedna od najboljih nogometašica Fortune Vildana Hodžić.

Čestitamo ekipi Fortune, sa stručnim rukovodstvom i upravom, koji su uložili mnogo truda da pehar i medalju donesu u Živinice.

Nadamo se da će dobiti uslove i tretman koji zaslužuju te u dogledno vrijeme da pokažu da mogu biti najbolje nogometašice u BiH.