Dva člana KBS “Seiken” reprezentativci BiH

727
0
Podijeli

U nedjelju, 10.aprila 2022., na Državnom karate prvenstvu za djecu, održanom u Zenici, na kojem je nastupilo 111 klubova sa ukupno 1031 učesnikom, klub borilačkih sportova “Seiken” Živinice i naš grad, dobili su dva nova karate reprezentativca Bosne i Hercegovine, za 2022. godinu. Od ukupno devet predstavnika našeg kluba, medalje su osvojili:1. Brčaninović Ahmed – borbe 2. mjesto
2. Muratović Džejna -borbe 3. mjesto
Oni će predstavljati karate reprezentaciju Bosne i Hercegovine na predstojećem Balkanskom karate prvenstvu za djecu, koje će se ove godine održati u Zenici u mjesecu junu.U borbi za medalju izgubili su:– Nurković Ahmed – kate– Mujić Vedad – kate– Alispahić Muhamed – kateNaš klub je ponovio rezultate iz prethodnih godina, te je i ove godine iznjedrio nove karate reprezentativace Bosne i Hercegovine iz Živinica, što je plod pravilnog, dugotrajnog i mukotrpnog rada, truda i zalaganja, zbog čega smo svi jako ponosni i sretni.

Uprava kluba je prezadovoljna pokazanom borbenošću i nastupima svih naših takmičara. Ovom prilikom čestitamo osvajačima medalja, a onima koji nisu uspjeli osvojiti medalju, želimo više sportske sreće i uspjeha naredni put.Trenerski kadar koji je radio na pripremi takmičara za Državno prvenstvo čini sljedeći sastav:– Denis Brčaninović– Aldina Brčaninović– Muris Šljivić– Omerkić Alem– Jagodić Almedin– Musić Enisa

Upućujemo najiskrenije čestitke  svim članovima, roditeljima i simpatizerima našeg kluba, koji nam svakodnevno pružaju nesebičnu podršku.