Početna sport I NK Slaven i FK Priluk poraženi u gostujućim utakmicama

I NK Slaven i FK Priluk poraženi u gostujućim utakmicama

769
0

Ekipa nogometnog kluba Slaven poražena je u subotu u gostujućoj utakmici koju su odigrali u Odžaku.Iako je rezultatski do kraja bilo neizvjesno,produžetci i nekoliko sviranih prekršaja rezulatirali su penalom koji je domaćinima obezbijedio nove bodove.Živiničani su u Odžaku poraženi rezultatom  3:2.  Slaven je ovog vikenda ostao bez bodova iako je ova mlada ekipa odigrala  jako dobru utakmicu.Prvo poluvrijeme  proteklo je bez golova dok je na na startu drugog poluvremena sudijski tim svirao penal za domaćine.Slaven je uspio izjednačiti ,u obje mreže pali su po još jedan go ,ali je penal u 97 minuti presudio u korist domaćina .

Više sreće nisu imali ni fudbaleri  FK Priluk koji je rezulatatom 3;0 poaržen u Mionici gdje su odigrali utakmicu protiv ekipe FK Bosna.

Slaven se trenutno  nalazi na posljednjem 16. mjestu na tabeli u nezavidnom položaju  , a ekipa Priluka na 14 mjestu Druge lige federacije bih Sjever .