Početna aktuelnosti OKI Živinice ostvario novu pobjedu

GRAD ŽIVINICE
Odbojkaški klub invalida Živinice
Datum: 4. 3. 2022 god.

Odbojkaški klub invalida Živinice je u nedjelju, 3. 4.2022. god., u okviru VI kola Druge lige BiH, ugostio ekipu Klub sjedeće odbojke “26 August” Mramor.
Igrači OKI Živinice su mnogo bolje ušli u utakmicu i već na početku prvog seta, prave veću razliku, koju su zadržali tokom cijelog seta. Prvi set osvojili su odbojkaši iz Živinica rezultatom 25:9. U drugi set igrači OKI Živinice su ušli malo opuštenije nego u prvi. Ipak, naši igrači ne dopuštaju gostima da dođu do veće prednosti i preokreću rezultat u svoju korist. Domaći igrači su osvojili i drugi set rezultatom 25:17. I u toku trećeg seta igrači Živinica su pokazali izuzetnu borbenost i osvojili set rezultatom 25:13.
Na kraju je rezultat glasio 3:0 za ekipu iz Živinica. Osvojivši nova tri boda, ekipa OKI Živinice ostala je na prvom mjestu Druge lige BiH, koje vodi u veći rang takmičenja, što je i cilj kluba: da na kraju sezone pređu u Prvu ligu BiH.
Svi igrači su dali svoj maksimum tokom igre, što i pokazuje sam rezultat.
Sledeće, VII kolo, naš klub će ponovo biti domaćin ekipi OKI “Vitez” Vitez.