Početna sport Prilučani osvojili nova 3 boda

Prilučani osvojili nova 3 boda

806
0

Prilučani su jučer u okviru 21 kola Druge lige federacije Sjever odigrali utakmicu protiv ekipe Bosna Iz Kalesije.Na gradskom stadionu u Živinicama ekipa Priluka osvojila je nova tri boda savladavši goste iz Kalesije rezultatom 4:3.

Priluk je poveo u 3 minuti golom Mujkića da bi gosti u 35 izjednačili na 1:1.Mujkić je bio strijelac i drugog gola kada je Priluk poveo u samom finišu prvog poulvremena,a na odmor su odtišli rezulatatom 2:2 jer je ekipa Priuluka dala  autogol u 45 minuti.U drugom poluvremenu ponovo vodi Priluk ,Mujkić je ponovno bio strijelac .

Do kraja je bilo neizvjesno ali su domaćini ostavili bodove u Živinicama te je rezultat na kraju ioak glasio  4.3 u korist  domaćina.

FK Priluk se sada nalazi na 13. mjestu na tabeli sa 25 osvojenih bodova.Narednu utakmicu gostuju kod ekipe NK Mladost Malešići.