Početna Uncategorized Raspored političkih subjekata ovjerenih za opće izbore izbore 2018.godine u izbornoj...

Raspored političkih subjekata ovjerenih za opće izbore izbore 2018.godine u izbornoj jedinici 079 Živinice, za nastup u emisijama TV Živinice -Neposredno obraćanje

182
0
Podijeli

Redoslijed Političkih subjekata ovjerenih za Opće izbore 2018.godine  u izbornoj jedinici 079 Živinice, za nastup u emisijama TV Živinice Neposredno obraćanje, utvrđen žrijebanjem u TV Živinice u četvrtak, 30.08.2018.godine/emisije će se snimati svaki dan u 9,00 sati a emitovati isti dan od 17.45/17.30 sati po utvrđenom rasporedu/:

 

  1. HDZ BIH-HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA BIH- 7.9.2018.
  2. HDZ BIH, HSS, HKDU, HSP-HNS, HSP DR AS, HDU BIH, HSS SR- 8.9.2018.
  3. BOSANSKOHERCEGOVAČKA PATRIOTSKA STRANKA -SEFER HALILOVIĆ-9.9.2018.
  4. SDP-SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA-10.9.2018.
  5. NARODNI DEMOKRATSKI POKRET- 11.9.2018.
  6. HRVATSKA DEMOKRATSKA UNIJA -12.9.2018.
  7. SAVEZ NEZAVISNIH SOCIJALDEMOKRATA-SNSD -13.9.2018.
  8. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA 1990-HDZ 1990 -14.9.2018.
  9. SBB – FAHRUDIN RADONČIĆ -15.9.2018.
  10. HRVATSKO ZAJEDNIŠTVO HDZ 1990-HS BIH-HSP BIH – 16.9.2018.
  11. DEMOKRATSKA STRANKA BIH -17.9.2018.
  12. STRANKA ZA BIH – 18.9.2018.
  13. HRVATSKA REPUBLIKANSKA STRANKA – 19.9.2018.
  14. DF-GS,ŽELJKO KOMŠIĆ:BIH POBJEĐUJE- 20.9.2018.
  15. SAVEZ ZA NOVU POLITIKU – 21.9.2018.
  16. LIJEVO KRILO – 22.9.2018.
  17. DEMOKRATSKA FRONTA -23.9.2018.
  18. SDA-STRANKA DEMOKRATSKE AKCIJE – 24.9.2018.
  19. NAŠA STRANKA – 25.9.2018.

       

  1. LIBERALNA STRANKA -LS BIH – 26.9.2018.
  2. NARODNA STRANKA RADOM ZA BOLJITAK- 27.9.2018.
  3. SMS-SAVEZ MLADIH SNAGA – 28.9.2018.-17.45

–     KOMUNISTIČKA PARTIJA – 28.9.2018.- 17.30

  1. SAVEZ ZA STARI GRAD- 29.9.2018.-17.45

–     NEZAVISNI BLOK- 29.9.2018.-17.30

  1. POKRET DEMOKRATSKE AKCIJE -PDA – 30.9.2018.-17.45

–     BOSS-MIRNES AJANOVIĆ- 1.10.2018.-17.30

  1. A-SDA ZA EVROPSKU BOSNU I HERCEGOVINU -ZAJEDNO- 2.10.2018. -17.45

–     SRPSKA LISTA-2.10.2018-17.30

  1. NEZAVISNA BOSANSKOHERCEGOVAČKA LISTA- 3.10. 2018.-17.45

 –     HSP DR ANTE STARČEVIĆ BIH – 3.10.2014.-17.30

  1. LDS ZA BOLJITAK – 4.10.2018.-17.45

–     STRANKA PENZIONERA /UMIROVLJENIKA BIH – 4.10.2018.- 17.30

  1. MIRSAD HADŽIKADIĆ-PLATFORMA ZA PROGRES- 5.10.2018.- 17.45

–     A-SDA ZA EVROPSKU BIH – 5.10.2018.-17.30

 

Ostavi komentar

Please enter your comment!
Molimo da unesete Vaše ime ovdje