Službenici PS Živinice zabilježili su krivično djelo u ulici Toplička, u kojoj je izvršena provala u porodičnu kuću.
Povrijeđenih lica nije bilo u saobraćajnoj nesreći koja se desila u Trećoj ulici.
U istoj su učestvovala dva putnička motorna vozila na kojima je pričinjena materijalna šteta.
Ostalih prijava građana zabilježeno je 20.
Vatrogasci PVJ Živinice nisu imali intervencija.
U Hitnoj službi Doma zdravlja Živinice pregledana su 132 pacijenta, dok je medicinsko osoblje četiri puta izlazilo na teren.
U JP ViK Živinice su nam kazali da je vodosnabdijevanje bilo otežano zbog zamjene cijevi na vodovodnom sistetmu.
Iz BIHAMK-a:
Radovi su aktuelni i na magistralnim cestama: Olovo-Semizovac, Konjic-Jablanica (Donje Paprasko), Buna-Stolac (Hodbina), Bileća-Trebinje (na lokalitetu Žudojevići), Gacko-Foča (u Sastavcima), te na ulazu u Neum.
Pojačane su gradske gužve pred praznike, kao i intenzivniji saobraćaj na graničnim prelazima, posebno na ulazu u Bosnu i Hercegovinu na graničnim prelazima: Gradina, Gradiška, Brod i Orašje.
Dijana Svrakić



























