Početna aktuelnosti Slaven ostvario pobjedu nad ekipom Travnika

Slaven ostvario pobjedu nad ekipom Travnika

1007
0

Nk Slaven je na domaćem  terenu igrao protiv Travnika u okviru 6.kola Prve lige FBiH.

Već u prvom poluvremenu nogometaši Slavena postigli su pogodak, Edin Junuzović u 37.minuti zatresao je mrežu protivnika i tim golom donio pobjedu Slavenu.

Slaven se sa ovom pobjedom i 6 ostvarenih bodova sa 15 mjesta na tabeli popeo na 12 mjesto.

Lider na tabeli Prve lige FBiH trenutno je ekipa Olimpika iz Sarajeva sa 16 ostvarenih bodova, slijedi Gabela sa 13 te Kakanj sa 12 bodova.

U ostalim susretima  postignuti su slijedeći rezultati: Orašje-Čapljina 1:5, Rudar-Budućnost 2:0, Bratstvo-Zvijezda 3:0 i Olimpik-Jedinstvo 4:0.

U utakmici 5.kola Druge lige Federacije BiH-grupa Sjever Priluk je gostovao kod ekipe Čelića gdje je postigao važnu pobjedu.Na kraju je rezultat utakmice glasio Čelić-Priluk 1:4.

Priluk sa 6 ostvarenih bodova zauzima 11 mjesto na tabeli Druge lige FBiH.