Početna aktuelnosti NK SLAVEN -NK JEDINSTVO 1:2

NK SLAVEN -NK JEDINSTVO 1:2

799
0

NK Slaven od samog početka polusezone nije pokazao baš dobru igru na terenu.

Od 10. odigranih kola do sada su uspjeli dobiti bodove iz tri utakmice , te samim  se nalaze na 12 .mjestu na tabeli.

U 10. kolu Prve lige Slaven je jučer  ugostio bihaćko Jedinstvo, a na kraju  su gosti slavili pobjedu rezultatom 1:2

Dva pogotka na ovom meču postignuta su u prvih 45 minuta. Do vodstva su prvi stigli gosti. Neopreznost odbrane domaćeg tima u devetoj minuti koristi Remić i pogađa za 0:1.

Slaven je potom krenuo po izjednačenje i nakon nekoliko šansi u finišu prvog dijela su domaći došli do gola. U 43. minuti pogodio je Hodžić za 1:1.

U nastavku smo vidjeli još jedan pogodak, a on je postignut u samom finišu meča. Igrala se 89. minuta kada je gostima tri boda donio Abdulah Jahić za konačnih 1:2.

Narednu utakmici Slaven igra u gostima 19.oktobra protiv ekipe NK Zvijezda.

Novinarka:Dijana Svrakić