Početna aktuelnosti OKI Živinice savladao ekipu OKI Vitez rezultatom 3:0

OKI Živinice savladao ekipu OKI Vitez rezultatom 3:0

779
0

Od prvog seta naši igrači su u utakmicu ušli motivirani I željni pobjede. Prvi set završen je rezultatom 25 : 18. Tokom drugog seta gostujući igrači su uspjeli iskoristiti greške igrača OKI Živinice  te su imali I set loptu pri rezultatu 22 : 24, igrači domaće ekipe  su ipak uspjeli da ostanu smireni I preokrenu rezultat I dobiju drugi set rezultatom 27 : 25. U treći set igrači OKI Živinice su ušli dosta borbenije I opreznije u odnosu na drugi set, što je rezultiralo na kraju pobjedom 25 : 12.

Rezultat na kraju utakmice je glasio 3 : 0 za OKI

Ovo je ujedno bilo I posljednje kolo u jesenjem dijelu takmičenja sezone 2019/2020,u kojoj je OKI Živinice zauzeo 3.mjesto na tabeli.

Sada igrači OKI Živinice  idu na zasluženi odmor, nakon čega će uslijediti pripreme za proljetni dio sezone i borba za ulazak u Prvu  Ligu BiH.

Novinarka:Dijana Svrakić