Početna aktuelnosti Poraz Spartansa na domaćem terenu

Poraz Spartansa na domaćem terenu

1367
0

Manje sreće u 6.kolu A1 Lige FBiH imala je ekipa Spartansa koja je na domaćem terenu ugostila ekipu Promo iz Donjeg Vakufa.

Iako su se prema riječima trenera  naši momci spremali za ovu utakmicu bodovi nisu ostali u Živinicama. Meč je započeo odavanjem počasti domovini intoniranjem državne himne.

Gosti vođeni iskusnim dvojcem Mustafićem i Dovadžiom od prvog minuta su preuzeli stvari u svoje ruke,te prednost koju su stvorili u prvoj četvrtini su odrzavali do kraja utakmice,naši momci su pokazali hrabrost i srčanost ,odlična partija Korkutovića,Grosića i Meštrića je bilo nedovoljna za nešto više od časnog poraza 65:81

Novom pobjedom ekipa Proma se izdvojila na prvom mjestu prvenstvene tabele.

Spartansi se sa 10 ostvarenih bodova nalaze na 4. mjestu na tabeli A1 lige FBiH.

Sljedecu utakmicu putuju u Bugojno,gdje ce pokusati na uvijek neugodnom i teškom gostovanju odnijeti i treću pobjedu u gostima ove sezone.