Početna aktuelnosti U danima vikenda utakmice na domećem terenu igraju NK Slaven i NK...

U danima vikenda utakmice na domećem terenu igraju NK Slaven i NK Rijeka Šerići

1241
0
Podijeli

Prošli vikend nije bio baš tako sjajan za NK Slaven .

Naime utakmicu  4.kola Prve lige Federacije BiH  Slaven je igrao protiv ekipe Radnika iz Hadžića , u kojem su u prvom dijelu utakmice vodili 1:0, međutim, domaćin se nije predavao i u drugom dijelu je  napravilo preokret.

Iz NK Slaven su izjavili da su  kumovali porazu te da su zasluženo  poraženi.

Da poprave rezultat momci Slaven imaju već sutra , kada će na domaćem terenu u 16:30 minuta odigrati utakmicu protiv ekipe NK Rudar iz Kaknja.

Za razliku od Slavena koji se nalazi na 12 poziciji na tabeli, Rudar zauzima 7.mjesto, pa ako je suditi po dosadašnjim odigranima utakmica, domaćinu će i ovoga puta biti potrebna dobra koncentracija i igra kako bi ostavarili nove bodove .

U okviru Prve kantonalne lige NK Rijeka Šerići odigrat će na domaćem terenu utakmicu protiv ekipe Vražića u nedjelju 08.septembra sa početkom u 16:30 minuta na stadionu u Šerićima.

Dok će lider na tabeli ekipa NK Mladost Živinice Gornje u goste kod ekipe Omladinca iz Mionice u nedjelju .

Do sada ovaj Klub ima 9 ostavrenih bodova te vjerujemo da će pokupiti nove bodove i u ovom kolu.

Novinarka:Dijana Svrakić