Početna aktuelnosti KBS “SEIKEN” Živinice 1. MJESTO i APSOLUTNI POBJEDNIK TURNIRA U GRADAČCU!!!

KBS “SEIKEN” Živinice 1. MJESTO i APSOLUTNI POBJEDNIK TURNIRA U GRADAČCU!!!

423
0
Podijeli

U nedjelju, 1. decembar, u vrhunskoj organizaciji KBS „ZMAJ“ Gradačac, na čelu sa gosp. Asmirom Jahićem, održano je završno kolo kantonalne karate lige za 2019. godinu pod nazivom “Otvoreno prvenstvo TK-a u karateu – Gradačac 2019.”. Takmičenje je održano za djecu, kadete, juniore i seniore u muškoj i ženskoj konkurenciji. Za turnir u Gradačcu bila su prijavljena 23 kluba iz Bosne i Hercegovine, čiji su se članovi takmičili u 437 kategorija.

KBS “SEIKEN” Živinice sa svojih 63 takmičara je imao izvanredan nastup, osvojivsi ukupno 42 medalje, od toga 14 zlatnih, 8 srebrenih i 8 bronzanih u službenim, te 2 zlatne, 2 srebrene i 8 bronzanih u neslužbenim kategorijama, te je samim tim, u ukupnom plasmanu klubova zauzeo, više nego zasluženo, 1. MJESTO i proglašen je za APSOLUTNOG POBJEDNIKA TURNIRA U GRADAČCU!!!

Zlatne medalje su osvojili: 🥇🥇🥇

  1. Sakić Nejla – kate predpionirke
  2. Mujić Vedad – kate predpioniri
  3. Brigić Ilhana- kate pionirke
  4. Tanović Emina – kate kadetkinje
  5. Tanović Emina – kate juniorke
  6. Hodžić Aida – borbe pionirke
  7. Muratović Džejna – borbe pionirke
  8. Kladanjčić Ajla – borbe pionirke
  9. Ahmetović Šejla – borbe pionirke
  10. Ademović Larisa – borbe pionirke
  11. Zenunović Larisa – borbe pionirke
  12. Selimović Safet – borbe pioniri
  13. Mušanović Bekir – borbe pioniri
  14. Mešić Arnes – borbe pioniri
  15. Sakić Nedžad – borbe pioniri

16 Čergić Armin – borbe seniori

Srebrene medalje su osvojili: 🥈🥈🥈

  1. Zenunović Nela – kate predpionirke
  2. Alispahić Muhamed – kate predpioniri
  3. Halilović Anida – borbe pionirke
  4. Jagodić Almedina – borbe pionirke
  5. Nukić Belma – borbe pionirke
  6. Halilović Emir – borbe pioniri
  7. Halilović Jasmin – borbe pioniri
  8. Kraljević Mario – borbe pioniri
  9. Husejnović Ajdin – borbe pioniri
  10. Tuholjkić Bahra – borbe kadetkinje

Bronzane medalje su osvojili: 🥉🥉🥉

  1. Hadžikić Selma – kate predpionirke
  2. Hodžić Sara – kate predpionirke
  3. Gurdić Amina – kate predpionirke
  4. Balkić Mubina – kate predpionirke
  5. Duraković Enida – kate predpionirke
  6. Đulović Sanjin – kate predpioniri
  7. Džekić Mahir – kate predpioniri
  8. Aličić Hamza – kate predpioniri
  9. Jusić Majda – kate pionirke
  10. Đulović Amina – borbe pionirke
  11. Duraković Maida – borbe pionirke
  12. Halilović Jasmina – borbe pionirke
  13. Šehić Adna – borbe pionirke
  14. Nišić Armina – borbe pionirke
  15. Đulović Aldin – borbe pioniri
  16. Šišić Ahmed – borbe pioniri

 

 

Najiskrenije čestitke svim našim takmičarima na izuzetno uspješnim nastupima u Gradačcu.

Ovom prilikom se posebno zahvaljujemo trenerima kluba:

– Denisu Brčaninoviću,

– Aldini Islamović i

– Murisu Šljiviću,

Asistentima:

– Omerkić Alemu,

– Jagodić Almedinu,

– Čergić Arminu i

– Musić Enisi,

kao i ostalim članovima, roditeljima i simpatizerima našeg kluba, koji nam svakodnevno pružaju nesebičnu podršku.

 

/Press: Uprava KBS “SEIKEN” Živinice/

/Samka A./

Ostavi komentar

Please enter your comment!
Molimo da unesete Vaše ime ovdje