Početna aktuelnosti Rukometaši Konjuha poraženi na domaćem terenu od ekipe Gračanice

Rukometaši Konjuha poraženi na domaćem terenu od ekipe Gračanice

1365
0

U Gradskoj dvorani Živinice sinoć je odigrana utakmica 8.kola Premijer lige BiH između RK Konjuh i RK Gračanica.

Nakon sedam minuta naši momci imali su visoko vodstvo od 5:1 i kada se očekivala laka pobjeda Konjuha, u nastavku utakmice gosti uspijevaju od 25.minute preokrenuti i povesti 8:10, te su uspjeli razliku od dva gola sačuvati na kraju prvog , ali i drugog dijela utakmice.

Meč je završen pobjedom gostiju rezultatom 24:26 (11:13).

Sa 9 ostvarenih bodova u dosadašnjem dijelu prvenstva Konjuh zauzima 9 mjesto na tabeli, na vrhu je ekipa RK Bosna Visoko sa 21 bodom, slijedi RK Vogšća Poljine Hills sa 18 bodova sa istim brojem bodova treće mjesto zauzima ekipa Gračanice.

Iduće 9.kolo Premijer lige za rukometaše BiH Konjuh će na gostovanje kod ekipe Lokomotive.